Aktivistët e Vetëvendosjes mblidhen në sheshin “Skënderbeu” për të festuar

Aktivistët e Vetëvendosjes mblidhen në sheshin “Skënderbeu” për të festuar

06 October 2019 23:58

Për të festuar fitoren, shumë aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë mbledhur në sheshin “Skënderbeu”.

Ata shihen duke festuar me flamurin kombëtar dhe me disa flamuj të shteteve të tjera.

Gjithashtu, edhe aktivistët e tjerë janë duke festuar në lagjet e ndryshme nëpër Prishtinë si dhe në qytetet tjera të Kosovës. shikoni videot.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme