Në QNR kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime Foto: Driton Paçarada/ Koha Ditore

Në QNR kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime

19 November 2019 17:03

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri në orën 16 janë rinumëruar në total 55 për qind nga vendvotimet për të cilat ishte vendosur të rinumërohen.

Sipas Valmir Elezit, zëdhënës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vetëm sot janë rinumëruar 66 vendvotime.

Ai ka bërë të ditur se kanë mbetur edhe 635 të tjera për t’u rinumëruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme